Fujitsu-General-Midea-Ecotherma/Yetklili Servis/Yetkili Bayi/444 59 02

Firmamız servisi hizmeti vermekte olan bir firmadır Fujitsu-General-Midea-Ecotherma/Yetklili Servis/Yetkili Bayi/ yetkili servisidir.Türkiye geneli Fujitsu-General-Midea-Ecotherma/Yetklili Servis/Yetkili Bayi/ satışı yetkili ana bayi aynı zamanda İstanbul geneli Fujitsu-General-Midea-Ecotherma/Yetklili Servis/Yetkili Bayi/ servis hizmetini profesyonel ekipleriyle sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir İstanbul geneli Fujitsu-General-Midea-Ecotherma/Yetklili Servis/Yetkili Bayi/ servisi hizmeti vermektedir. Fujitsu-General-Midea-Ecotherma/Yetklili Servis/Yetkili Bayi/ servis ekiplerimiz uzman kadrolardan oluşmaktadır.Yıllardır sektöre hizmet vermiş Fujitsu-General-Midea-Ecotherma/Yetklili Servis/Yetkili Bayi/ servislerimiz mesleki eğitim belgeli, ustalık belgeli ve iş güvenliği eğitimlerini eksiksiz tamamlamış profesyonellerden oluşmaktadır. Fujitsu-General-Midea-Ecotherma/Yetklili Servis/Yetkili Bayi/ servis ekiplerimiz hizmet verirken çözüm odaklı, müşteri memnuniyeti esaslı çalışma prensibini benimsemişlerdir.

Arge Mekanik, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki her semtine klima servis hizmeti vermektedir. Klima servisi ihtiyacınızda çağrı merkezimizi 444 59 02 numaradan arayarak hızlı bir şekilde klima servisi kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamız sözleşmeli Klima yetkili servisi’dir. Firmamız çalışanları klima servisi mesleki eğitimlerini almış, iş güvenliği uzmanları tarafından yeterlilik belgelerine sahip kalifiyeli teknik ekiplerden oluşmaktadır. Klima servisi olarak Klima montajında , Klima servisinde her ayrıntıya dikkat ederek titizlik ve özveriyle çalışmaktayız. Klima split klima, Klima ticari klimaları ve Klima merkezi sistem klima servisi ihtiyaçlarınız için alanında uzman kadromuzla servisi hizmeti sunuyoruz.
Arge Mekanik olarak, satışını yapmış olduğumuz klimaların Klima servis hizmetlerini de aynı anda yürüten firmamız müşterilerimize en hızlı ve uygun fiyatlı hizmeti vermektedirler. Klima servisi standartların üzerinde bir arıza giderme prosedürü uygulamakta ve İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine çözüm götürmektedir. Klima servisi ihtiyaçlarınızda çağrı merkezimizi arayarak hızlı bir şekilde servis kaydı oluşturabilirsiniz. Yıllardır sektöre hizmet etmiş kalifiyeli ve yetki belgeli uzman kadrolarımız kısa sürede servisi için adresinizde hizmete başlayacaktır. Klima arıza onarımı için servislerimiz öncelikle arıza kaynağını tespit etmek için klimanıza gerekli testler ve ölçümler yaparlar. Klimanın arızası nokta atışlı kaynağı bulunur ve onarımı için çalışmalara başlanır. Klima Servislerimiz klima onarımı için en önemli noktalara dikkat ederek titizlikle klima servisi hizmetini tamamlarlar. Klima servislerimizin önceliği %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven içerisinde hizmet vermektir. Evinizin havasını değiştirecek olan bu cihazların bakım ve montaj evresi de bir o kadar önemlidir. Her yıl düzenli olarak Klima servisi tarafından yapılması gereken bakımlar cihazınızın daha uzun yıllar çalışmasına olanak sağlayacaktır.

Klima montajı sonrasında klimanızın daha uzun ömürlü olması ve daha sağlıklı çalışması için Klima bakımlarının uzman yetkili servislerce yapılmasını öneririz. Uzmanların önerdiği 6 (altı) ayda bir senede 2 kez periyodik klima bakımı yapılmasıdır. Klimalarınızın periyodik bakımlarını düzenli olarak yaptırdığınızda  daha uzun ömürlü olmalarını sağlayabilirsiniz. Klima bakımı cihazın sağlıklı çalışmasına fayda sağladığı gibi enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Klima bakımlarının yetkili bilgili kişilerce yapılması hem klimanızın sağlığını korurken hem de enerjide tasarruf etmenizi sağlar.

Arge Mekanik Klimalar ; duvar tipi klima ,döşeme tipi klima, kaset tipi klima, kanal tipi klima, tavan tipi klima, multi klima montajları profesyonel ekiplerimizce Klima yetkili  servisi tarafından yapılmaktadır. Klima montajı doğrudan klimanızın ömrünü ve verimini etkileyen önemli bir etkendir. Klimanızın doğru yere montaj yapılması yüksek önem taşımaktadır. Yanlış yere montajı yapılan klimalardan istediğiniz verimi bazen hiç alamazken bazen çok yüksek enerji sarfiyatıyla karşılaşabilirsiniz. Klimanız görevini yerine getirmek için ortam ısısını yanlış bir noktadan kontrol ettikçe klimanızın ömrü kısalmaktadır. Kullandığınız klimanın BTU değerine göre ve monte edileceği ortamda en uygun yeri seçmenizde size yardımcı olmaktadır. İstanbul geneline alanlarında uzman teknik personelimizle size klima montajı konusunda hizmet vermekteyiz.

Arge Mekanik klima arıza ve hata kodlarında Klima yetkili servisimiz tarafından kesin çözümlü Klima servisi hizmeti alabilirsiniz. Eğitimli ve deneyimli teknisyen ekibimiz tarafından klima tamiri , onarım hizmeti alabilirsiniz. Klimalarda arızalar çeşitli şekillerde olabilir bunlardan bazılar klimanın ekranın Klima hata kodu şeklinde görebilirsiniz. Hata kodlarının çeşitli sebepleri olabilir uzman ekiplerimiz Klima hata kodlarında hata kaynağını bulabilmek için cihazın yanında bulunarak gerekli test ve ölçümleri gerçekleştirirler. Klima hata kodu kaynağı belirlenip onarım için hızlı bir şekilde çalışmalarına başlarlar. Klima servis ekiplerimiz %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Klima servisi merkezimiz İstanbul geneli hizmet vermektedir.

Arge Mekanik klima Yetkili Servisi olan firmamız Klima yedek parça desteğini sağlamaktadır. Elektronik kart onarımı yada yedek parçaların sıfır teminatını sağlayarak kesin çözüm sunmaktadır. Klima arızalarında gerekli test ve ölçümleri yapan uzman teknikerlerimiz arıza kaynağını tespit ederler eğer Klima arızası elektronik parça kaynaklıysa parçanın hızlı bir şekilde mümkünse arızalı olan elektronik parçanın onarımını yada sıfır orjinal yedek parça temini sağlayarak profesyonelce çözüme kavuştururlar. Klimalarının yetkili satış ve yetkili Klima servisi olan firmamız her çeşit Klima arıza onarımı sağlamaktadır.

Arge Mekanik klima servisi ,  İstanbul geneli Klima alımı yapan müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek için sahada bulunan Klima yetkili servislerimiz tarafından montaj hizmetlerini sağlamaktayız. Geniş ürün yelpazesine sahip Klimalar orjinal japon malı olup ülkemizdeki en kaliteli markalar arasında yer almaktadır. Türkiye geneli Klima satışı yapmaktayız İstanbul dışında bulunan Klima alımı yapan müşterilerimize bulundukları şehirlerdeki en yakın Klima servisi yönlendirmekteyiz. Bütün Arge Mekanik Klima servisi yönlendirilmesi işlemleri klima alımı yapıldıktan sonra müşteri temsilcimiz tarafından işlemler yapılmaktadır.