Rooftop – Paket Klima Nedir ?

Rooftop klima diğer adıyla çatı tipi paket klima cihazları çok fonksiyonlu iklimlendirme sistemlerinde kullanılan cihazlardır. Aynı anda havalandırma ve iklimlendirme yapma özelliğine sahiptir. Roof top klima cihazları taze hava ve eksoz ihtiyacı olan projelerde kullanılarak hem ısıtma soğutma hem de havalandırma aynı anda yaparak esnek çözümler sunmaktadır.

İhtiyaca göre kanallar vasıtası ile ortamdan emdiği havayı ihtiyaca göre ısıtıp soğutabilen gerektiğinde taze hava alabilen, hava ya da su soğutmalı kondensere sahip paket tipi klima cihazıdır.

Roof Top Klima (Paket Klima) Projelerinizde Hızlı Çözümler Üretiyoruz. En İyi Fiyatlar İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

oof Top Klima (Paket Klimalar) Nerede Kullanılır ?

Geniş ticari binalar, alışveriş merkezleri, havaalanları, mağazalar, sinemalar, endüstriyel binalar, petrol istasyonları, lojistik merkezleri v.b.

Roof Top Klima Montajı

Bu klimanın montajı için belirli alan özelliklerine sahip olmanız gerekir, ek olarak hiçbir ünite bulunmaz. Tek merkezden hava dağıtımını yapar. Montajdan önce klimanın nereye ve nereden hava vereceğini ayarlamanız gerekir. Bu belirlendikten sonra sabit hava kanallarıyla hava alışverişine imkan sağlar.