ARGE MEKANİK KLİMA

Arge Mekanik, bilinenlerin aksine yalnızca bir teknik servis hizmeti değil, gerek kurmuş olduğu bayilik ağlarıyla gerekse de son kullanıcılarına ulaşmak konusunda da sektördeki hizmetinde son derece güvenli ve kusursuz olmayı hedefliyor ve bunu başarıyla sürdürüyor. Bu başarıyı, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek gerek internet ortamında her zaman güncel kalması, gerek kendi sektöründe yapmaya devam ettiği büyük yatırımların karşılığında elde etmektedir.

 

Kendi çatısı altındaki tecrübeli, kusursuz hizmet ve çözüme odaklanma anlayışıyla çalışan tüm profesyonel Teknisyen/ Tekniker ekip arkadaşlarıyla beraber sahada taahhüt ettiği işi zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim etmeyi her zaman başarmış olup, müşteri memnuniyeti, son kullanıcıyı ihtiyacına göre doğru yönlendirme, zamanında ürün teslimatı ve montajı konularında da hiç bir taviz vermeden ofis çalışanlarıyla birlikte tam bir ekip ruhuna sahip olmayı başarmıştır.

 

Arge Mekanik’te temel kural, tüm işlerin belirli bir plan doğrultusunda zamana yayılarak mümkün olan en kısa sürede tüm müşterilerimize sağlıklı ve sorunsuz hizmet verebilmektir. Tüm bunların sağlanabilmesi için gereken tüm planlama, ofis ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle her an analiz edilir, raporlar oluşturulur ve ekip arkadaşlarımıza dağıtılarak kesintisiz hizmetin yolu açılmış olur.

 

Çalıştığımız markalarımız;

Markalarıyla çalışmalarına devam ederek marka portföyunu arttırarak devam etmektedir.

Şuanda firmamız  çeşitleri , Multi Klimalar ve Vrf Klimaların satışı ve satış sonrası klima servisi ve klima satışı hizmetini vermektedir.

FGEUROPE Midea Klima Türkiye Distribütörüdür.

Arge Mekanik Yetkili Servisi Bayisi’dir.