Hakkımızda

İklimlendirme sektöründe 23 yılını büyük bir öz güven, uzmanlık ve yeniliklerle tamamlamış olan, Yönetim Kurulu Başkanımız

2006 yılında İnformed Group adı altında başladığı zorlu yolculuğun ardından, bu kuruluşu 2010 yılında daha kurumsal bir yapıya kavuşturarak tüm müşterilerine/ bayilerine sorunsuz ve kaliteli hizmete odaklı çalışan Arge Mekanik Klima Soğutma Havalandırma  Isıtma İnşaat Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. ‘nin temellerini oluşturdu. 

Arge Mekanik, yalnızca bir teknik servis hizmeti değil, kurmuş olduğu bayilik ağlarıyla ve son kullanıcılarına ulaşmak konusunda da sektördeki hizmetinde son derece güvenli ve kusursuz olmayı hedefliyor, başarıyla sürdürüyor. Bu başarıyı, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek gerek internet ortamında her zaman güncel kalması, gerek kendi sektöründe yapmaya devam ettiği büyük yatırımların karşılığında elde etmektedir.

Arge Mekanik’te temel kural, tüm işlerin belirli bir plan doğrultusunda zamana yayılarak mümkün olan en kısa sürede tüm müşterilerimize sağlıklı ve sorunsuz hizmet verebilmektir.

Kendi çatısı altındaki tecrübeli, kusursuz hizmet ve çözüme odaklanma anlayışıyla çalışan tüm profesyonel Teknisyen/ Tekniker ekip arkadaşlarıyla beraber sahada taahhüt ettiği işi zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim etmeyi her zaman başarmış olup, müşteri memnuniyeti, son kullanıcıyı ihtiyacına göre doğru yönlendirme, zamanında ürün teslimatı ve montajı konularında da hiç bir taviz vermeden ofis çalışanlarıyla birlikte tam bir ekip ruhuna sahip olmayı başarmıştır.

Tüm bunların sağlanabilmesi için gereken tüm planlama, ekibimiz tarafından büyük titizlikle her an analiz edilir, raporlar oluşturulur ve ekibimizce dağıtılarak kesintisiz hizmete yol açarız.